Збірна Австрії двічі зазнала поразки під час товариських матчів

Один з головних суперників української збірної на Чемпіонаті Світу з хокею-2017 продовжує підготовку до передолімпійського турніру.

Проте незадовго до переолімпійських змагань хокейна збірна Австрії отримала дві поразки в матчах зі збірною Норвегії.  В матчі, що відбувався 27 серпня в Осло, австрійська команда програла норвежській команді з рахунком 1:6, а 28 серпня вона вдруге зазнала поразки вже з рахунком 2:6.

Фото: Федерація хокею Австрії

Фото: Федерація хокею Австрії

Як відомо, національна збірна Австрії зараз активно готується до передолімпійського турніру, який визначить хто прийматиме участь в майбутніх Олімпійських іграх-2018 що проходитиме в Південній Кореї. Матчі турніру розпочнуться 1 вересня в латвійській Ризі, де на льодовій арені включно по 4 вересня з австрійцями змагатимуться збірні Японії, Німеччини та господар майданчику – збірна Латвії. Також відомо, що за австрійську команду в турнірі гратимуть такі гравці Національної Хокейної Ліги як Міхаель Грабнер з команди “Нью Йорк Рейнджерс” та Міхаель Раффль з “Філадельфія Флаєрз”.

Варто відзначити, що незадовго до матчів в Осло австрійці також зазнали поразки на домашній льодовій арені 24 серпня з рахунком 0:2 в матчі зі збірною Словакії.

Національна збірна Австрії є одним з суперників збірної України в Дивізіоні ІА на майбутньому Чемпіонаті Світу з хокею-2017, що має проходити в наступному році в столичному Палаці Спорту.

В свою чергу збірна України зазнала поразки під час кваліфікаційного турніру, що проходив в японському місті Саппоро і тому ще з минулої зими не претендує на участь в Олімпійських іграх 2018.

Attachment

Фото: Федерація хокею Австрії

Залишити коментарій

Какой-то текст