Юний хокеїст врятував напарника

Інцидент трапився під час юнацького чемпіонату по хокею в Білорусі між командою “Беркут” (Київ)  та командою “Металург” (Жлобин). Юніор київської команди Олександр Пересунько під час матчу проявив неабияку реакцію та навики надання першої допомоги, тим самим врятувавши їх захисника Богдана Грицюка.

2008

Як відомо, під час матчу, після невдалого силового прийому від супротивника, захисник київської команди впав і вдарився в борт. Удар був достатньої сили щоб юнак втратив свідомість і по явним ознакам у нього запав язик. На щастя поруч був Олександр Пересунько, який не дивлячись на те що хокеїсти, глядачі і навіть представники тренерів команд не відразу збагнули що сталося, не тільки не розгубився в екстренній ситуації, але і зміг надати першу допомогу і врятувати гравця.

Всі запевнилися що все добре, коли гравця вже поставили на ноги і під аплодисменти залу відвели на лавку запасних для надання медичної допомоги. Цей випадок показав що серед юних гравці є не тільки професіонали свого діла, але і справжні герої.

Attachment

2008

Залишити коментарій

Какой-то текст