Юніорська збірна перемогла збірну Польщі в другому товариському матчі

Українські гравці взяли реванш після поразки в першому матчі

На початку листопада відбулись товариські змагання між гравцями юніорської збірної України та збірної Польщі в рамках U18. Матчі проходили в Броварах на льодовій арені “Термінал”. Українська команда після попередньої поразки з рахунком 2:5 зуміла взяти реванш і здобула перемогу з рахунком 3:1.

juniorsrevansh

Склад української збірної грав в таких позиціях: Гурко, Горлушко і Козачук, Савченко і Фірсов, Васильєв та Грицюк, Воронін, Мороз з Ступаком та Поліщуком, Матейченко з Кривошапкіним та Пересуньком, Гуменюк і Морозов з Сереженком, Шиманський з Печерських та Лісниковим.

Перший гол матчу та для української збірної забив на 12:45 Матейченко в парі з Пересуньком (1:0). На 31-ій хвилині гри польським гравцям вдалось зрівняти рахунок – Урбанськи з Сольтісом реалізував більшість (1:1). Та вже незабаром на 37-ій хвилині Кривошапкін за підтримки Савченка та Пересунька забиває шайбу в відповідь (2:1). Заключну шайбу забив Фірсов з 5 хвилин до кінця матчу, завдяки чому команда перемогла з рахунком 3:1.

По заверешенню матчу не обійшлось і без буллітів від команди суперників, по результатам яких також перемогли українські гравці. Серія буллітів проходила в 5 спроб і завершилась рахунком 362 на користь нашої команди.