Визначені кращі гравці молодіжного чемпіонату світу

Нещодавно були визначені кращі гравці турніру який проходив в місті Гельсінкі (Фінляндія) в рамках завершення молодіжного чемпіонату світу. Перемогу на ньому отримала збірна команда Фінляндії, тож журналісти та директорат турніру змогли представити найкращих участників молодіжного чемпіонату.

xok

Таким чином було визначено три найкращих гравці в номінаціях голкіпер, нападаючий та захисник.

На позицію “Кращий голкіпер” було визначено гравця збірної Швеції Лінуса Содестрема. Він відзначився тим, що за пять зіграних матчів відбив майже 95% всіх атак, при цьому його коефіцієнт надійності склав 1.42 шайби за матч згідно даним турніру.

На позицію “Кращий нападаючий” потрапив Єссе Пульюарві як дійсно кращий бомбардир та асистент в чемпіонаті світу. Сімнадцятирічний представник нацональної збірної Фінляндії за сім проведених матчів на своєму рахунку має пять голів та дванадцять ефективних передач, за які отримав 17 очок в загальному заліку. Це, на думку офіційних журналістів чемпіонату, зробило Пульюарві найціннішим гравцем в турнірі.

Ну а в номінації “Кращий захисник” було відзначено гравця зі Сполучених Штатів Зака Веренскі. Варто відзначити, що у даного гравця “+10” – найвищий показник ефективності (корисності). І цей показник в нього не дарма – гравець США визнаний як самий ефективний захисник в турнірі, адже за сім проведжених матчів зумів забити 2 шайби і отримати 9 очок.

За версією акредитованих мас-медіа було також визначено кращого голкіпера та пятірку найвизначніших гравців молодіжного чемпіонату. Як вже згадувалося, кращим голкіпером визнано шведського гравця Лінуса Содестрема, серед захисників фінського гравця Оллі Юолеві та американського Зака Веренскі; серед нападаючих відразу трьох – фінських гравців Єссе Пульюарві і Патріка Лайне та американського гравця Остона Метьюза.

Attachment

xok

Залишити коментарій

Какой-то текст