Відбувся перший в Україні жіночий чемпіонат з хокею

Першу шайбу дебютного турніру забила гравець столичної команди

В суботу, 19 листопада відбувся дебютний матч першого в Україні чемпіонату з хокею серед жінок, де в поєдинку зустрілись гравці київської команди “Україночка” та дніпровської “Дніпровські Білки“. Гра команд проходила на льодовому майданчику столичної арени “Шалетт”.

ХК Україночка Фото: Фейсбук клубу

ХК Україночка
Фото: Фейсбук клубу

Перший забитий гол в жіночому турнірі належить форварду київської команди – 18-річній Юлії Добровольській. Варто зазначити, “Україночки” також отримали першу “суху” перемогу з рахунком 4:0. Відео вдалого гола київського форварда нижче.

Другий матч турнірного дня відбувався між харківською командою “Пантери” та кременчуцькою “Лавиною”. Харківські гравці також відзначились чистою перемогою з нищівним рахунком 17:0.

Окрім згаданих вище команд, також в турнірі приймає участь ще одна команда з Дніпра – “Королеви Дніпра”. Всього перший чемпіонат розіграють гравці 5-ти команд.

Перший етап чемпіонату проходитиме по відомій коловій схемі, згідно якої участь в кожному турі прийматиме 4 команди, ще одна команда матиме перерву для відпочинку. Весь турнір матиме два етапи. Всього на кожну команду відведено по 4 тури, після чого 4 кращі за підсумками команди потраплять в “Фінал Чотирьох”.

Першого чемпіона жіночого турніру з хокею буде визначено 8 березня 2017 року, в міжнародний жіночий день.

Attachment

ХК Україночка
Фото: Фейсбук клубу

Залишити коментарій

Какой-то текст