В столиці відбулося дитяче свято хокею

В столиці відбулося дитяче свято хокею

Вчора у Києві пройшло свято дитячого хокею. Це була одна з 450 подій, що проходять у понад ніж 40 країнах світу цими вихідними. І хоча офіційно свято було приурочено жіночому хокею, воно стало справжнім подарунком усім юним шанувальникам цього виду спорту у столиці.

Варто зазначити, це свято відзначається в Україні вперше і якщо додати ще й те, що в цьому сезоні буде проведено перший національний турнір серед жіночих хокейних команд, ріст класу Чемпіонату України і очікуване проведення Чемпіонату світу в Києві, то маємо надію, що все це стане справжнім поштовхом для розвитку спорту.

hockeyday

Свято відбулося на території Льодової арени по вул. Міста Шалетт. Активності було розподілено п’яти локаціях, де охочі могли повправлятися в майстерності володіння ключкою та влучності кидків у ворота. Майстер-класи проходили під наглядом представників дитячих шкіл «Крижинка», «Сокіл», «Київ», «Беркут».

На церемонії відкриття свята були присутні виконавчий директор Української хокейної ліги Сергій Варламов, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич, керівник департаменту молоді та спорту КМДА Олексій Трофімов.

Сергей Варламов

Фото: УХЛ

Сергій Варламов виразив надію, що проведення подібних заходів дасть серйозний поштовх для розвитку хокею та заохочення до регулярних занять цим видом спорту більшої кількості дітей. А вже після офіційної церемонії Варламов вдягнув ковзани та джерсі збірної України і дав декілька уроків підростаючому поколінню.

Разом з Варламовим на льоду були хокеїсти з команд «Дженералз», ХК «Кременчук» та хокеїсти з ЖХК «Україночка».

В цей же час свято хокею проходить у Дніпрі та Харкові.

Attachment

Varlamov_master hockeyday Сергей Варламов

Залишити коментарій

Какой-то текст