В ряди ХК “Кривбас” увійшов нападаючий Сергій Черненко

До підписання контракту Черненко був форвардом румунської команди.

В лавах криворіжського клубу поповнення – з фактурним українським хокеїстом Сергієм Черненком було підписано договір на гру в команді ХК “Кривбас”.

ХК Кривбасс

Фото: ХК Кривбас

Новий гравець ХК “Кривбасс” за два минулих проведених сезони двічі отримував перемогу під час гри в команді з Галацу “Дунарі” на національному турнірі в Румунії. Протягом вказаних двох сезонів чемпіонату Черненко встиг відіграти 64 матчі, за час яких його послужному списку 72 результативні пердачі та 45 забитих шайб.

В команді “Дунарі” 32-ручний хокеїст також встиг прийняти активну участь під час розіграшу Континентального кубку ІІХФ в минулому сезоні.

Щодо українського хокею, то Сергій грав за національну збірну України на чемпіонаті світу в Дивізіоні І та тричі здобував перемогу в національних чемпіонатах. Також український форвард приймав участь за українську команду в кваліфікації на олімпійських іграх 2014 року в місті Сочі.

Варто відзначити, це не єдиний гравець який перейшов з команди “Дунарі”. До цього було підписано контракт з Дмитром Німенком, який також в наступному сезоні гратиме за криворіжський ХК “Кривбасс”.

 

Attachment

Фото: ХК Кривбас

Залишити коментарій

Какой-то текст