В листопаді розпочнеться перший жіночий чемпіонат з хокею

В Україні вперше відбудеться національний турнір серед чотирьох жіночих команд

Як повідомляє сайт Федерації Хокею України (ФХУ), в поточному сезоні в кінці листопада розпочнеться перший в Україні Чемпіонат з хокею серед жінок. Вже відомо, що за перемогу в дебютному турнірі змагатиметься чотири команди, зокрема з Києва приматиме участь команда “Україночка“, з Дніпра “Дніпровські Білки“, з Харкова “Пантери” та з Кременчука “Лавина“. Турнір розпочнеться в Києві з 18 листопада.

Фото: ХК Дніпровські Білки

Фото: ХК Дніпровські Білки

В ФХУ також відзначили, що всього чемпіонат відбуватиметься двома етапами, в першому з яких всі команди на аренах кожного з міст учасників змагань проведуть по 4 одноколових міні-турніри. Перший тур відбудеться з 18 по 20 листопада.

В другому етапі турніру змагання проведуть в форматі Фіналу чотирьох команд. За цим форматом передбачено, що команди за час уік-енду проведуть кілька матчів пів-фіналу, після чого буде завершальна гра за третє місце та фінальний матч.

Фото: ХК Україночка

Фото: ХК Україночка

Фінал чемпіонату та нагородження команди жіночого Чемпіонату України з хокею заплановано на 8 березня наступного року, на свято Міжнародного жіночого дня.

Attachment

Фото: ХК Україночка 38_main Фото: ХК Дніпровські Білки

Залишити коментарій

Какой-то текст