УХЛ: Результати матчів шостого туру 28 вересня

“Вітязь” переміг “Білого Барса” за сім хвилин до кінця матчу, “Дженералз” став лідером турніру обігравши “Донбас”.

В середу, 28 вересня відбулись чергові два матчі шостого туру регулярного чемпіонату Української Хокейної Ліги (УХЛ). Турнірний день розпочався грою між командами харківського ХКВітязь” та білоцерківського ХКБілий Барс“, де харківські гравці здобули сильну перемогу за кілька хвилин до завершення матчу. Другий матч пройшов між командами донецького ХКДонбас” та київського ХКДженералз“, де останні вибороли перемогу та перейшли на лідерську позицію в турнірній таблиці.

28 вересня

ХК Вітязь (Харків) – ХК Білий Барс (Біла Церква)

5:2

“Салтівський Лід”, Харків, 16:15

Перший матч між командами “Вітязь” та “Білим Барсом” відбувся о 16:15 на арені “Салтівський Лід” в Харкові.

Рахунок відкрився лише на середині другого періоду з забитої шайби білоцерківського гравця Ромащенка на 34-тій хвилині (0:1).

Після чого рахунок залишався незмінним до кінця третього періоду, після чого раптово активізували свої сили гравці “Вітязя” – на 53-тій хвилині зрівнює рахунок Ханін (1:1), проте харківчани на цьому не зупинились і за хвилину ще один гол забиває Єловіков (2:1). Ще одну шайбу “Білому Барсу” забиває на 57-ій хвилині Сальніков (3:1), і всього за кілька секунд після свистка збільшує відрив Лазаренко (4:1). Ще за хвилину зігравши в меншості 5-тий гол приносить своїй команді Кобиков (5:1).

Лише за півхвилини до кінця матчу чергову шайбу забив гравець “Барса” Печерських, та перемогу в матчі отримує команда “Вітязя” з рахунком 5:2, завдяки чому піднялась на одну сходинку в турнірній таблиці. “Білий Барс” в свою чергу перейшов на нижчу сходинку.

ХК Дженералз (Київ) – ХК Донбас (Донецьк)

2:1 (Б)

Льодова Арена, Біла Церква, 18:45

Другий матч шостого туру чемпіонату проходив о 18:45 на Льодовій Арені в Білій Церкві між командами ХК “Дженералз” та ХК “Донбас”. Це друга зустріч команд з початку регулярного чемпіонату 2016/2017.

З самого початку матчу гравці “Дженералз” активно атакували ворота супротивника, проте завдяки хорошій грі голкіпера “Донбасу” вдалось перейняти ініціативу, після чого першу свою шайбу в УХЛ на 11-тій хвилині забиває донецький гравець Ігор Кугут та відкриває рахунок (0:1).

Другий період розпочався активною грою біля воріт столичної команди, проте збільшити перевагу “Донбасу” не вдалось. Також не обійшлось без штрафних вилучень гравців з поля.

Третій період хоч і почався як в другому з ініціативної гри донецької команди, проте в самому кінці періоду, на 55-тій хвилині неочікувано зумів пробити в ворота дончанам форвард “Дженералз” Олексій Басков вирівнявши рахунок (1:1). Йому вдалось обіграти оборону донецьких воріт та реалізувати точний кидок в ворота.

Під час овертайму обидві команди добре захищали свої ворота, тож нікому не вдалось пробити гол. Проте в проведених після матчу буллітах крапку поставив точний кидок гравець “Дженералз” Іван Ципнятов, завдяки чому київська команда перемогла з рахунком 2:1. Ця перемога підняла “Дженералз” на лідерські позиції в турнірній таблиці, “Донбас” перейшов на друге місце.

Наступний матч шостого туру відбудеться сьогодні, 29 вересня, о 18:00 між командами “Кременчук” та “Кривбас”. Переглянути трансляцію матчу від каналу XSport можна за посиланням http://xsport.ua/hockey_s/news/ukhl-kremenchug-krivbass-onlayn-translyatsiya_216422/.