На чемпіонатах світу працюватимуть чотири українських арбітри

Окрім України наші фахівці працюватимуть на турнірах в Іспанії, Болгарії та Сербії

Згідно оприлюдненої інформації з офіційного сайту Федерації хокею України (ФХУ), вже відомо імена чотирьох українських арбітрів, що прийматимуть участь в майбутніх чемпіонатах світу з хокею. За рішенням Міжнародної Федерації хокею (IIHF) до складу суддів що обслуговуватимуть чемпіонати цього сезону від України увійде три лайнсмени та один основний арбітр.

Арбітри на міжнародних змаганнях

Арбітри на міжнародних змаганнях

Як ми вже раніше повідомляли, Міжнародна Федерація хокею внесла в список суддів українського фахівця Артема Корепанова що судитиме на Чемпіонаті Світу з хокею в Дивізіоні ІА що проходитиме в Києві в 2017 році.

Як відомо, на молодіжному чемпіонаті світу з початку січня наступного року в Іспанії перебуватиме керівник українського суддівського корпусу Олександр Говорун. В іспанському місті Логроньйо він судитиме турнір між командами Дивізіону ІІВ.

В свою чергу вперше на міжнародні змагання потрапить лайнсмен Антон Перетятько. Він з середини березня в сербському місті Нови Сад обслуговуватиме Чемпіонат світу з хокею серед юніорів в Дивізіоні ІІВ.

В квітні того ж року в своїй суддівській кар”єрі дебютуватиме на міжнародних змаганнях лінійний арбітр Ілля Хохлов. Лайнсмен перебуватиме в болгарській столиці Софії, де судитиме матчі Чемпіонату Світу команд Дивізіону ІІІ.

Нагадаємо, Чемпіонат Світу з хокею Дивізіону ІА відбудеться з 22 по 28 квітня 2017 року на арені київського Палацу Спорту. В змаганнях прийматимуть участь збірні команди з шести країн.

Attachment

Арбітри на міжнародних змаганнях

Залишити коментарій

Какой-то текст