Кременчук залишається лідером чемпіонату УХЛ

Після розгромного матчу з київськими “Дженералз” кременчуцькі гравці зміцнили свої позиції на вершині турнірної таблиці

В четвер, 2 березня відбувся черговий матч 39 туру регулярного чемпіонату України з хокею. В Кременчузі, на льодовій арені “Айсберг” зустрілись господарі майданчику ХК “Кременчук” та гравці столичного ХК “Дженералз”.

Кременчук Дженералз 02-03

Кременчуцькі гравці почали активну боротьбу вже з перших хвилин матчу. Два тижні простою в ігровому графіку команди позначились на загальній ситуації в турнірній таблиці і враховуючи останню перемогу “Донбасу” в матчі з харківським “Вітязем”, кременчуцькій команді для перебування на вершині чемпіонату необхідно було відіграти додаткові 3 очка.

Зрештою ХК “Кременчук” дійсно вдало розпочав черговий матч з гола Тимура Гриценка на 5 хвилині. Подвійний гол до кінця періоду вдалось забити Артему Гніденку, також чітко пробив шайбу Володимир Романенко тим самим встановивши рахунок 4:0 і перейнявши вагому ініціативу до своїх рук.

Гравцям “Дженералз” в зв`язку з постійними видаленнями з поля не вдалось покращити становище і в другому періоді, де суперник вміло скористався грою в більшості. Лідер списку кращих бомбардирів УХЛ Ілля Коренчук та Ігор Коваленя вивели рахунок до 6:0 збільшивши і без того великий відрив .

В третьому періоді гравцям “Дженералз” все ж вдалось дещо скоротити відрив, зокрема свої голи зуміли забити Андрій Татаренко та Олексій Костюк. Тим не менше ситуації в цілому це не врятувало, до того ж рахунок було доведено до 10:2 голами Георгія Кічі, Віталія Кирющенкова, Максима Слиша, Дениса Ісаєнка. В результаті матч закінчився розгромною перемогою ХК “Кременчук”, за рахунок чого він зумів зміцнити свої позиції в турнірній таблиці.