Junior Hockey Cup: враження вболівальників

Нещодавно в місті Дружківка розпочався всеукраїнський дитячий турнір Супер-Контік Джуніор Хокей Кеп. Відвідувачам та вболівальникам просто бракувало слів передати всі емоції і враження після першого дня турніру. Тож після матчу було чим поділитись з  журналістами як учасникам команд, так і їх батькам.

other-0357Так поділився враженнями брат одного з гравців який грав в поточному матчі: “Команда “Дніпра” має хорошу перспективу, адже вони швидко рухаються по полю і їм вдаються хороші прийоми. Наша команда стає сильнішою в матчах саме з подібними командами, тож подібний суперник є хорошим вчителем”

А ось як відгукнувся про перший день для вболівальників батько одного з гравців білоцерківської команди “Білий Барс”:“Загалом все чудово, чудовий турнір, як то кажуть “все для дітей”. Присутнім сподобалась церемонія відкриття турніру. Щодо дітей то вони вже отримали купу вражень від самої поїздки до іншого міста, не кажучи про сам турнір. Тут вони змагаються, виражають себе, презентують те як вони готувались. Ми в гарних стосунках з батьками учасників команди “Донбас”, деякі з них навіть підійшли під час гри до мене і  вболівали разом за мого сина який захищав ворота”.

Залишився задоволеним грою в перший день змагань також нападаючий харківської команди “Союз” : “Мені все сподобалось, це не вперше коли я приймаю участь в турнірі, до цього було змаганання в місті Дніпропетровськ, проте тут мені сподобалось більше всього тому що було багато команд і справді сильних суперників”.

Також дещо від себе додала його мати яка теж вболівала за гру сина: “Під час цього турніру ми бажаємо набратися досвіду й отримати запас емоцій, щоб дитинство гравців було просякнуте бойовим хокейним настроєм”.

 

Attachment

other-0357

Залишити коментарій

Какой-то текст