Андрій Деніскін став гравцем топової молодіжної ліги США

Колишній нападаючий “Білого Барса” підписав контракт з американським клубом “Майнот Мінеторс”.

Форвард національної збірної чемпіонату U18 в 2016 році Андрій Деніскін підписав контракт з американським хокейним клубом “Майнот Мінеторс“. Новий клуб Деніскіна приймає участь в чемпіонаті Північноамериканської хокейної ліги (NAHL), що є однією з найвідоміших молодіжних хокейних ліг США. Новий форвард під 28 номером в складі “Мінеторс” прийме участь в матчі 21 вересня проти команди “Кенай Рівер Браун Бірс”.

Денискин Хк Белый Барс

Андрій Деніскін
Фото: ХК Білий Барс

До участі в NAHL Андрій Деніскін був форвардом білоцерківського ХК “Білий Барс”, де під час Чемпіонату України сезону 15/16 отримав звання кращого бомбардира клуба. В складі колишнього клубу хокеїст за 31 проведений матч регулярного чемпіонату забив 29 голів і здійснив 22 гольові передачі, отримавши в загальному заліку 51 очко. Також Деніскін приймав участь на Чемпіонаті Світу серед команд Дивізіону ІВ, де з юніорською збірною України відіграв 5 матчів. На ньому він отримав 9 очок, ставши автором 4 голів та 5 ефективних передач.

Нагадаємо, в Україні триває регулярний чемпіонат сезону 16/17, де 21 вересня “Білий Барс” зіграє з київською командою “Дженералз”. На даний час хокейний клуб “Білий Барс” займає 5 місце та має 3 очка в турнірній таблиці, лідером турнірної таблиці залишається ХК “Донбас”.

Attachment

Денискин Хк Белый Барс

Залишити коментарій

Какой-то текст